>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Daleszyce za nami.Wszyscy obawiali się pogody i warunków na trasie.Ostatnie wahania temperatury ,opady śniegu i deszczu ze śniegiem nie wróżyły nic dobrego.Ale jak to mówi Mazi- nie ma złej pogody – są źle ubrani rowerzyści.Podjęliśmy wyzwanie.Wtorek przed startem to apogeum pogodowe- na górze Stołowej maczeta wchodzi cała w śnieg, wiele ścieżek jest nieprzejezdnych- diabelne zimno.Ale z dnia nadzień coraz lepiej. Zawodnicy są w ,,kropce,,- startować czy nie??? Burza na fb, burza na forum co zrobi ORG?? Jak to co? Jedziemy i basta. Sobota przed startem w Daleszycach – słońce,silny wiatr.Biegi CrossRun ruszyły, wszystko poszło jak po maśle ale co będzie jutro? Wielu zawodników nie podejmuje wyzwania- nagłe ataki choroby, sprawy rodzinne, żal sprzętu, obawa o własne zdrowie są pretekstem do przełożenia startu- no cóż takie prawo- tu każdy decyduje za siebie.Listy startowe zamknięte- mało Nas :(( . Niedziela- start- kolejka w biurze .Nagle wielu się obudziło i chce pojąć walkę z trasą.W końcowym efekcie startuje blisko 350 zawodników – co jest wielkim naszym zaskoczeniem.Jest super.Start Master, potem Fan- na końcu Family. Wszyscy którzy zaryzykowali start są zadowoleni, warunki na trasie nie były takie złe jak się spodziewali. Gorący żurek na mecie, szybka dekoracja i CrossFanty- poszło sprawnie i szybko.O godz. 17 pakowaliśmy sprzęty. Daleszyce- za nami. Chwila odpoczynku, sprzątnięcie trasy i….. zaraz kolejny start.Tym razem będzie to Miedziana Góra- nowa miejscówka, nowe nieznane Wam trasy i jak zawsze wspaniała ,,MTB-owo,, zakręcona zabawa.:))

Sztafeta CrossDuathlon!!!

W związku z brakiem zainteresowania sztafetą CrossDuathlon- kategoria ta zostaje odwołana!!! Zarówno w Mostkach jak i w Niwach Daleszyckich zawodnicy będą startować jedynie w kategoriach indywidualnych.
sylwester

Nowy Rok 2018!!!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy Wam wszystkim razem i z osobna DUUUUUżo szczęścia,zdrówka spełnienia marzeń i oby ,,noga podawała,, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym , . . .czytaj dalej