>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Jeśli oprócz roweru choć trochę biegasz- to mamy coś dla Ciebie. CrossDuathlon- połączenie biegu i roweru na dystansie blisko 36 km. Trasa będzie do pokonania w trzech etapach: bieg 8,5 km , rower 22,3 km, bieg 6 km- wszystko w terenie. Dodatkową atrakcją jest data- 29-01-2017, to przecież środek zimy i może być różnie. Start i meta w Mostkach k/Suchedniowa. Warto spróbować i ocenić stan swojego przygotowania do sezonu 2017. Jeśli jesteś  zainteresowany/a to długo się nie wahaj, wkrótce ruszy rejestracja on-line, a limit miejsc jest nieduży, to tylko 100 osób. Dla każdego finishera pamiątkowy medal i dyplom na życzenie. Oj będzie się działo… nie może Cię zabraknąć.

REGULAMIN    –   TUTAJ

Mapa bieg I 8,5 km       Mapa rower 22,3 km      Mapa bieg II 6 km

Sat. bieg I                       Sat. rower                       Sat bieg II

Profil bieg I                     Profil rower                    Profil bieg II

Z A P I S Y -TUTAJ(wkrótce)

Z przyczyn technicznych podczas zapisów będziecie chwilowo akceptować regulamin bieg 2016, jak tylko uporamy się z awarią podmienimy na ten który jest w tych aktualnościach.

lista startowa

Koniec sezonu…

To już jest koniec- nie ma już nic…… tak mówią słowa znanej piosenki. Ostatni start Metrobikes.pl-MTBCrossMaraton Pińczów za nami. Jak szybko zleciało. Dopiero co zaczynaliśmy w Chęcinach – . . .czytaj dalej

Start Pińczów!!!

Na ostatnim maratonie w Pińczowie dystans Master wystartuje razem z dystansem Fan o godz.11.00. Dystans Family startuje 10 min wcześniej czyli o godz.11.20. :)) Do zobaczenia:)

Ale to już koniec…nie ma już nic…

Przyszła kolej na ten ostatni start w sezonie 2017 na maratonie Metrobikes.pl MTBCrossMaraton. Czas na FINAŁ, czas na podsumowanie startów w klasyfikacjach indywidualnych oraz w kategorii drużyna. Ale . . .czytaj dalej