>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Jeśli oprócz roweru choć trochę biegasz- to mamy coś dla Ciebie. CrossDuathlon- połączenie biegu i roweru na dystansie blisko 36 km. Trasa będzie do pokonania w trzech etapach: bieg 8,5 km , rower 22,3 km, bieg 6 km- wszystko w terenie. Dodatkową atrakcją jest data- 29-01-2017, to przecież środek zimy i może być różnie. Start i meta w Mostkach k/Suchedniowa. Warto spróbować i ocenić stan swojego przygotowania do sezonu 2017. Jeśli jesteś  zainteresowany/a to długo się nie wahaj, wkrótce ruszy rejestracja on-line, a limit miejsc jest nieduży, to tylko 100 osób. Dla każdego finishera pamiątkowy medal i dyplom na życzenie. Oj będzie się działo… nie może Cię zabraknąć.

REGULAMIN    –   TUTAJ

Mapa bieg I 8,5 km       Mapa rower 22,3 km      Mapa bieg II 6 km

Sat. bieg I                       Sat. rower                       Sat bieg II

Profil bieg I                     Profil rower                    Profil bieg II

Z A P I S Y -TUTAJ(wkrótce)

Z przyczyn technicznych podczas zapisów będziecie chwilowo akceptować regulamin bieg 2016, jak tylko uporamy się z awarią podmienimy na ten który jest w tych aktualnościach.

lista startowa

MASTER_wykres

Po Bodzentynie…

W tym roku start VII edycji Metrobikes.pl MTBCrossMaraton w Bodzentynie okazał się bardzo udany.Po zeszłorocznej ulewie przez cały dzień – niedziela 19 sierpnia tego roku przywitała kolarzy i . . .czytaj dalej