>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Pragniemy poinformować, że nastąpiły miany w klasyfikacji DRUŻYNA za sezon 2016. Na ostatnim maratonie w Chęcinach- sklasyfikowaliśmy drużyny według punktów zdobytych we wszystkich maratonach w sezonie. Niestety jest to niezgodne z REGULAMINEM, który informuje -,,Do klasyfikacji zespołowej MTBCROSS MARATON 2016 będą wliczane punkty zdobyte przez zespół w 7 edycjach. ,, I tak oto, dwie drużyny walczące o miejsca na podium sklasyfikowaliśmy błędnie. Po odliczeniu najsłabszych edycji – właściwa klasyfikacja przedstawia się następująco :

I miejsce (bez zmian) Baran Cycling Team- 11 627 pkt

II miejsce ( zmiana) My Bike.pl – 11 290 pkt

III miejsce (zmiana) Kamaro Sport Line  Skarżysko Kamienna 11 158 pkt.

Pozostałe miejsca drużyn nie ulegają zmianie – zmieni się tylko liczba punktów. Po otrzymaniu nowej aplikacji do programu , przeliczymy właściwie punkty na stronie i poprawimy.

Za całą sytuację gorąco przepraszamy, obiecujemy ,że nigdy się coś takiego nie powtórzy

:( ekipa MTB Cross

Koniec sezonu…

To już jest koniec- nie ma już nic…… tak mówią słowa znanej piosenki. Ostatni start Metrobikes.pl-MTBCrossMaraton Pińczów za nami. Jak szybko zleciało. Dopiero co zaczynaliśmy w Chęcinach – . . .czytaj dalej

Start Pińczów!!!

Na ostatnim maratonie w Pińczowie dystans Master wystartuje razem z dystansem Fan o godz.11.00. Dystans Family startuje 10 min wcześniej czyli o godz.11.20. :)) Do zobaczenia:)

Ale to już koniec…nie ma już nic…

Przyszła kolej na ten ostatni start w sezonie 2017 na maratonie Metrobikes.pl MTBCrossMaraton. Czas na FINAŁ, czas na podsumowanie startów w klasyfikacjach indywidualnych oraz w kategorii drużyna. Ale . . .czytaj dalej