>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Przed Nami Bodzentyn- miasteczko w samym sercu Gór Świętokrzyskich, cudowne miejsce na start. Tym razem poprzeczka idzie w górę- po wakacyjnej Morawicy- czas na wysiłek, a obiecuję ….będzie! Ten start zapewni Wam wszystko co potrzebne jest na MTB : terenowe podjazdy i zjazdy o dużym stopniu nachylenia, techniczne,wymagające  zjazdy, leśne single w bajkowym klimacie, dzikie ostępy gdzie spotkać można dzika i przeskakującą przez ścieżkę sarnę ( tak nam się zdarzyło ), szybkie szutry i asfaltowe podjazdy ( nie dużo ) ale treściwie. Koronny dystans Google-Master to około 77 km, Whistle-Fan 49 km a Family 25 km. Nie będziecie się nudzić – bo nie ma czasu na nudę.Ciągła zmiana rytmu, zmiana podłoża to standard na naszych trasach- widoki ze szczytów- bajka, pogoda murowana.To wszystko już w niedzielę 28 sierpnia.

Oj, ale będzie się działo…

Sztafeta CrossDuathlon!!!

W związku z brakiem zainteresowania sztafetą CrossDuathlon- kategoria ta zostaje odwołana!!! Zarówno w Mostkach jak i w Niwach Daleszyckich zawodnicy będą startować jedynie w kategoriach indywidualnych.
sylwester

Nowy Rok 2018!!!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy Wam wszystkim razem i z osobna DUUUUUżo szczęścia,zdrówka spełnienia marzeń i oby ,,noga podawała,, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym , . . .czytaj dalej