>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

Po dłuższej nieobecności na pińczowskich trasach , Organizatorzy MTBCrossMaraton , wracają na te piękne tereny.W dniach 18-19 lipca 2015 roku odbędą się tu dwie super imprezy sportowe.Pierwszą z nich jest I Świętokrzyski CrossRun -III edycja w 2015 r. Jest to cykl 6 biegów terenowych zaliczanych do klasyfikacji generalnej.III bieg CrossRun odbędzie się właśnie w Pińczowie. Dwa wymagające dystanse -Półmaraton i Dyszka to odpowiednio 21 km / 264 m przew. i 10 km /204 m przew poprowadzone zostaną głównie po Wale Pińczowskim. Będzie to bieg, który wszystkim startującym da wiele satysfakcji  z jego ukończenia,  plus pamiątkowy medal Finishera dla każdego. W niedzielę 19 lipca na trasie Dyszki odbędzie się wyścig rowerowy. MTBCrossMaraton wystartuje troszkę w innej formule niż maraton- XC. Na dużej pętli pojadą  kategorie wiekowe od juniora po mastersa, na małej dwie najmłodsze kategorie wiekowe dzieci. Wszystko to zacznie się na nowo otwartym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pińczowie. Po trudach ścigania zawodnicy będą mogli ukoić swe umęczone ciała na plaży  nieopodal miejsca startu i mety.

Sztafeta CrossDuathlon!!!

W związku z brakiem zainteresowania sztafetą CrossDuathlon- kategoria ta zostaje odwołana!!! Zarówno w Mostkach jak i w Niwach Daleszyckich zawodnicy będą startować jedynie w kategoriach indywidualnych.
sylwester

Nowy Rok 2018!!!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy Wam wszystkim razem i z osobna DUUUUUżo szczęścia,zdrówka spełnienia marzeń i oby ,,noga podawała,, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym , . . .czytaj dalej