>
NAJBLIŻSZY MARATON ZA: 

W minioną niedzielę explorowaliśmy trasę wyścigu xc w Pińczowie. Z pomocą naszego kolegi Michała objechaliśmy wszystko co się dało, zrobiliśmy zapis gpx, zdjęcia , i już w głowie naszego GIT-a trasa jest.Moim zdaniem jest świetna- jest wszystko-podjazdy,zjazdy,piach,korzenie,trudno i łatwo. Na szczytach cudowne widoki na meandrującą Nidę. Dla osób jeżdżących wszystko do podjechania i zjechania. Naprawdę warto będzie wziąć udział w tym wyścigu, tym bardziej, że wynik liczy się do generalki MTBCrossMaraton.

Trasa biegu CrossRun również prowadzić będzie trasą rowerowego xc, która zostanie przedłużona. Będzie co biegnąć, myślę, że będzie go można zaliczyć do biegu górskiego. Przy pięknej pogodzie będzie wspaniała zabawa.

Koniec sezonu…

To już jest koniec- nie ma już nic…… tak mówią słowa znanej piosenki. Ostatni start Metrobikes.pl-MTBCrossMaraton Pińczów za nami. Jak szybko zleciało. Dopiero co zaczynaliśmy w Chęcinach – . . .czytaj dalej

Start Pińczów!!!

Na ostatnim maratonie w Pińczowie dystans Master wystartuje razem z dystansem Fan o godz.11.00. Dystans Family startuje 10 min wcześniej czyli o godz.11.20. :)) Do zobaczenia:)

Ale to już koniec…nie ma już nic…

Przyszła kolej na ten ostatni start w sezonie 2017 na maratonie Metrobikes.pl MTBCrossMaraton. Czas na FINAŁ, czas na podsumowanie startów w klasyfikacjach indywidualnych oraz w kategorii drużyna. Ale . . .czytaj dalej